Mantra Jedności

„Mantra Jedności”

I OTO STAŁO SIĘ! Nasza wyczekana, wyśniona, wytańczona Mantra Jedności urodziła się wprost z naszych otwartych i radosnych serc. Niech wyruszy w podróż, by nieść ideę miłości i jedności ze światem, z kobietami, z mężczyznami, z boską naturą, ze wszystkim, co jest! Jesteśmy szczęśliwe mogąc dzielić się z Wami naszym cudownym “dzieckiem”! Słuchajcie, cieszcie się z nami i przekazujcie Mantrę dalej. Niech wszyscy zakosztują jej wspaniałości.

* * *

Kochani, z inicjatywy Teatru już parokrotnie udało nam się zorganizować podróżnicze wyprawy w niesamowite miejsca.
Zawsze były to wyjazdy, którym przyświecała intencja docierania tam, gdzie doświadczenie przeobrażało się w wewnętrzne wglądy, inspiracje i poruszenia – słowem – przyzywały nas miejsca mocy! W niewielkich 11-sto osobowych grupkach, z których część stanowią kobiety z Teatru, jest także część „napływowa”  pragnąca przygody, otwierałyśmy się na siebie nawzajem i w zaufaniu ruszałyśmy!
I tak kilka razy byłyśmy we Francji szlakiem Marii Magdaleny,  Cypr kusił nas energią Atlantydy, a ostatnio niemalże na skrzydłach, dotarłyśmy na wyspę Gozo.
Ta przecudna wyspa, zanurzona w kwitnących, dzikich tymiankach aż tętni kobiecością! Właśnie tam  podróżniczki spragnione kontaktu z żeńską energią, znajdują ukojenie:)
Ostatnia nasza podróż poza niezwykłymi darami w postaci nieopisanej radości , wewnętrznej wolności i poczucia siostrzeństwa, podarowała nam również Mantrę! Poznałyśmy szamankę, która zaśpiewała nam niezwykłą pieśń. Pełne wzruszenia słuchałyśmy czegoś, co wydawało się dziwnie znajome…. Była to Mantra dedykowana Marii Magdalenie…
Po powrocie  napisałyśmy  polskie słowa i w efekcie powstała…MANTRA JEDNOŚCI:)
Jedności między kobietami, między mężczyznami! Mojej jedności z Tobą! Połączenia z MM i z taką energią w SOBIE!
Własnym sumptem nagrałyśmy tę przecudną pieśń w studio, a teraz pragniemy zrobić teledysk! Szukamy wszystkich możliwych źródeł wsparcia finansowego.
Być może właśnie Ty, czytający te słowa podsuniesz nam jakiś pomysł? Byłybyśmy niebiańsko wdzięczne!!
Poniżej fragment naszej – Waszej Mantry:)

Mantra Jedności – fragment

 

* * *

Recenzje słuchaczy

„Zanim podzielę się z Wami swoimi odczuciami i refleksjami po wysłuchaniu Mantry Jedności, krótko o tym, czym w ogóle jest dla mnie mantra. No więc jest Modlitwą, świadomą intencją wyrażoną w pieśni i wznoszoną do Boga, Uniwersum Sprawczej Siły. To świadome połączenie, komunia z tym, co święte.
Mantra Jedności porusza mnie od najdrobniejszej części atomu po nieśmiertelną Duszę, to jak powrót do domu po długiej nieobecności, gdzie czeka Miłość Bezwarunkowa i całkowita akceptacja. Jest połączeniem z archetypową, żeńską siłą. To jak ponowne zanurzenie w Źródle, które jest samym Dobrem, radością Istnienia.
Tyle uczucia, zaś refleksję mam taką: Cudnie, że wreszcie mamy swoją Mantrę, w naszym ojczystym języku, tak przepięknie napisaną i wykonaną. Po prostu balsam na wszystkie pragnące serca. Jestem głęboko przekonana, że śpiewając Mantrę tworzymy piękniejszy, lepszy świat, u podstaw którego jest Jedność nas wszystkich, Pokój i Bezwarunkowa Miłość.”

Izabela Ptak

 

„Nadzieja, poczucie wspólnoty, jedności, harmonii.
Wdzięczność.
Łzy płyną mi po twarzy, ale uśmiecham się..
Falowanie traw na łące w letnim, pogodnym wietrze.
Nie chce się przestać słuchać,
Nie można przestać nucić.
Nie da się mieć złych myśli.
Modlitwa? Mantra? Transcendencja?”

Basia

„Słucham różnej muzyki.
Kiedy słucham Mantry Jedności, mam uczucie, że coś się we mnie dopełniło, dopełnia…
Cudownie jest móc być z tą muzyką sam na sam…”

Janina